ЗООФЕСТ

КОМАНДА

Єлизавета Манжалей – учениця 9 класу Гімназії А+ м.Києва
Наталія Малік – учениця 10 класу Європейського колегіуму м.Києва
Лариса Доценко – журналіст, медіаексперт, експерт ДД
Оксана Главацька – засновник Наукового клубу ДумайРум, експерт ДД

ЩО ЗРОБЛЕНО

Створення посібники та проведено цикл уроків – про емпатію і спілкування з тваринами, історії про тварин, правові питання щодо поводження з тваринами.

НАША МЕТА

Максимальне поширення інформації серед школярів щодо безпеки та відповідального ставлення до домашніх тварин

ЩО ХОЧЕМО ЗМІНИТИ

Недостатня обізнаність школярів щодо догляду за домашніми тваринами

ЯК МИ РЕАЛІЗОВУВАЛИ ПРОЕКТ

Наша команда проекту розробила цикл уроків «Мій світ тварин» – уроків емпатії, історії та права, і все це про тварин, а також спробувала себе у ролі педагогів для учнів молодших класів Гімназії А+.

Для цього результату ми:

Підготували чудові ілюстровані роздаткові матеріали, багато інтерактивних завдань.

До кожного уроку було розроблено інтерактивні активності, освітні ігри та спеціальний зошит “Мій світ тварин”.

На кожному уроці учні мали змогу в ігровій формі вивчити багато нового про життя тварин, їх права та догляд за ними.

Спеціальні QR коди, що знаходились у зошиті, допомагали дітям знаходити різноманітні відео матеріали про домашніх улюбленців.

Невід’ємною складовою всіх уроків стало виконання завдань англійською мовою, що сприяло збільшенню активного словника учнів. Завдяки скоромовкам діти могли покращити вимову. А різноманітні картки допомагали вивченню нових слів.

Перший урок в 3-А класі на тему: “Емпатія і спілкування з тваринами” провела Настя Княжицька, вона розповіла про важливість піклування та дбайливого ставлення до тварин.

Учні подивилися сюжет про найбільший притулок для тварин Європи.
На уроці говорили про відповідальність людини, яка приймає рішення мати домашнього улюбленця. А ще учні виконували цікаві завдання про тварин на планшетах та ділилися досвідом щодо правил догляду за тваринами.

Другий урок з англійської мови в 4-Б класі провела президент учнівського самоврядування Ліза Манжелей. Гімназисти обговорювали 10 цікавих фактів про тварин та подивилися сюжет про родину, яка обирала домашнього улюбленця. Повторювали за Лізою скоромовки під час «tongue twister».
Учні були в захваті від рухливої «bomb game», під час якої необхідно було якнайшвидше назвати тваринку і перекинути «bomb» наступному гравцю. Не обійшлося і без улюбленого усіма гімназистами «Kahoot».
А «cabbage game» ще раз показала, що гасло #LearnCreateCollaborate – це правильний орієнтир у навчанні!

Наступний урок Ліза Манжелей провела разом з однокласником Антоніоллі Анжело, його тема – “Про права тварин”. Цього разу юні педагоги побували у 4-А класі.

Далі усі напрацювання команди передано іншим учбовим закладам для використання школярами Києва та інших міст України.

З НАМИ ПРАЦЮВАЛИ

Експерти ДД Лариса Доценко, Оксана Главацька, педагог Анастасія Трофимченко, керівник програми ДД Ольга Вієру, менеджер програми ДД Катерина Макарова, уся команда Бюро змін «Дитяча Демократія. Київ».

ЦЕ МОЖНА ВИКОРИСТАТИ

Створені у рамках проекту ЗООФЕСТ цикл уроків та тематичний посібник, робочий зошит, може стати прототипом, який можуть використати усі охочі.
Ви можете використати наші матеріали, а можна розробити власні і поділитися своїми знаннями. Відповідальне і добре ставлення до тварин варто поширювати!

Успіху вам!